SFAJL1000223MX1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFAJL1000223MX1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: SFAJL1000223MX1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SFAJL1000223MX1 Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7709 pcs Φύλλο δεδομένων SFAJL1000223MX1.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Μέγεθος νήματος M3x0.5 Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) Σειρά SFAJ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία / υπόθεση Axial, Bushing
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Απώλεια εισαγωγής -
Ύψος (Max) - Λεπτομερής περιγραφή 0.022µF Feed Through Capacitor 100V 10A Axial, Bushing
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) - Ρεύμα 10A
χωρητικότητα 0.022µF