2225Y6K00821MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y6K00821MXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 820PF 6KV X7R 2225
Φύλλα δεδομένων: 1.2225Y6K00821MXR.pdf2.2225Y6K00821MXR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2225Y6K00821MXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 820PF 6KV X7R 2225 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83302 pcs Φύλλο δεδομένων 1.2225Y6K00821MXR.pdf2.2225Y6K00821MXR.pdf
Τάση - Ονομαστική 6000V (6kV) Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2225 (5763 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 820pF ±20% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
χωρητικότητα 820pF εφαρμογές Boardflex Sensitive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
2225Y6K00820KCR
2225Y6K00820KCR
Κατασκευαστές: Knowles Syfer
Περιγραφή: CAP CER 82PF 6KV C0G/NP0 2225
Σε απόθεμα: 61127 pcs
Κατεβάστε: 2225Y6K00820KCR.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: WASHER,FLAT,LIGHT
Κατεβάστε:
RFQ
2225Y6K00821JXR
2225Y6K00821JXR
Κατεβάστε: 2225Y6K00821JXR.pdf
2225Y6K00821JXT
2225Y6K00821JXT
Κατεβάστε: 2225Y6K00821JXT.pdf
2226
Κατασκευαστές: Adafruit
Περιγραφή: ADDRESS LED MODULE SERIAL RGB
Κατεβάστε: 2226.pdf
2226
Κατασκευαστές: Keystone Electronics Corp.
Περιγραφή: HOLDER BATTERY 1CELL D ALUM
Κατεβάστε: 2226.pdf
2225Y6K00820KCT
2225Y6K00820KCT
Κατεβάστε: 2225Y6K00820KCT.pdf
Περιγραφή: CONN MEZZANINE 25MM
2225Y6K00821KXR
2225Y6K00821KXR
Κατεβάστε: 2225Y6K00821KXR.pdf
2225Y6K00821MXT
2225Y6K00821MXT
Κατεβάστε: 2225Y6K00821MXT.pdf
Κατασκευαστές: SCS
Περιγραφή: WRIST STRAP MEDIUM MAGNETIC
2225Y6K00821KXT
2225Y6K00821KXT
Κατεβάστε: 2225Y6K00821KXT.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών