2225Y2K50330GCR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y2K50330GCR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 33PF 2.5KV C0G/NP0 2225
Φύλλα δεδομένων: 1.2225Y2K50330GCR.pdf2.2225Y2K50330GCR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2225Y2K50330GCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 33PF 2.5KV C0G/NP0 2225 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24471 pcs Φύλλο δεδομένων 1.2225Y2K50330GCR.pdf2.2225Y2K50330GCR.pdf
Τάση - Ονομαστική 2500V (2.5kV) Ανοχή ±2%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2225 (5763 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 33pF ±2% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric)
χωρητικότητα 33pF εφαρμογές Boardflex Sensitive