2225Y2K00152KCR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y2K00152KCR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1500PF 2KV C0G/NP0 2225
Φύλλα δεδομένων: 1.2225Y2K00152KCR.pdf2.2225Y2K00152KCR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2225Y2K00152KCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 1500PF 2KV C0G/NP0 2225 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28602 pcs Φύλλο δεδομένων 1.2225Y2K00152KCR.pdf2.2225Y2K00152KCR.pdf
Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV) Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2225 (5763 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1500pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric)
χωρητικότητα 1500pF εφαρμογές Boardflex Sensitive