2225Y1K50822JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y1K50822JXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 8200PF 1.5KV X7R 2225
Φύλλα δεδομένων: 1.2225Y1K50822JXR.pdf2.2225Y1K50822JXR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2225Y1K50822JXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 8200PF 1.5KV X7R 2225 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24386 pcs Φύλλο δεδομένων 1.2225Y1K50822JXR.pdf2.2225Y1K50822JXR.pdf
Τάση - Ονομαστική 1500V (1.5kV) Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2225 (5763 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 8200pF ±5% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
χωρητικότητα 8200pF εφαρμογές Boardflex Sensitive