2225J6300471JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J6300471JXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 470PF 630V X7R 2225
Φύλλα δεδομένων: 1.2225J6300471JXR.pdf2.2225J6300471JXR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2225J6300471JXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 470PF 630V X7R 2225 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 37769 pcs Φύλλο δεδομένων 1.2225J6300471JXR.pdf2.2225J6300471JXR.pdf
Τάση - Ονομαστική 630V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2225 (5763 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 470pF ±5% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
χωρητικότητα 470pF εφαρμογές General Purpose