2220YA250822MXTB17
Knowles SyferKnowles Syfer
2220YA250822MXTB17 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 8200PF 250V X7R 2220
Φύλλα δεδομένων: 2220YA250822MXTB17.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2220YA250822MXTB17 Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 8200PF 250V X7R 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 60108 pcs Φύλλο δεδομένων 2220YA250822MXTB17.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα X2 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 8200pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
χωρητικότητα 8200pF εφαρμογές Safety, Boardflex Sensitive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
2221
Κατασκευαστές: Adafruit
Περιγραφή: TRINKET-POWERED NEOPIXEL GOGGLE
Σε απόθεμα: 2149 pcs
Κατεβάστε: 2221.pdf
RFQ
2221
Κατασκευαστές: Keystone Electronics Corp.
Περιγραφή: HEX STANDOFF #8-32 ALUMINUM 2"