2220Y6K00152JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y6K00152JXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1500PF 6KV X7R 2220
Φύλλα δεδομένων: 1.2220Y6K00152JXR.pdf2.2220Y6K00152JXR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2220Y6K00152JXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 1500PF 6KV X7R 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 68552 pcs Φύλλο δεδομένων 1.2220Y6K00152JXR.pdf2.2220Y6K00152JXR.pdf
Τάση - Ονομαστική 6000V (6kV) Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1500pF ±5% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
χωρητικότητα 1500pF εφαρμογές Boardflex Sensitive