2220Y5000124JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y5000124JXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.12UF 500V X7R 2220
Φύλλα δεδομένων: 1.2220Y5000124JXR.pdf2.2220Y5000124JXR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2220Y5000124JXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.12UF 500V X7R 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 47378 pcs Φύλλο δεδομένων 1.2220Y5000124JXR.pdf2.2220Y5000124JXR.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.12µF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
χωρητικότητα 0.12µF εφαρμογές Boardflex Sensitive