2220Y2K00332JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y2K00332JXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 3300PF 2KV X7R 2220
Φύλλα δεδομένων: 1.2220Y2K00332JXR.pdf2.2220Y2K00332JXR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2220Y2K00332JXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 3300PF 2KV X7R 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58508 pcs Φύλλο δεδομένων 1.2220Y2K00332JXR.pdf2.2220Y2K00332JXR.pdf
Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV) Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 3300pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
χωρητικότητα 3300pF εφαρμογές Boardflex Sensitive