2220Y2500681JFR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y2500681JFR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 680PF 250V C0G/NP0 2220
Φύλλα δεδομένων: 2220Y2500681JFR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2220Y2500681JFR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 680PF 250V C0G/NP0 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31334 pcs Φύλλο δεδομένων 2220Y2500681JFR.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 680pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
χωρητικότητα 680pF εφαρμογές High Reliability, Boardflex Sensitive