2220Y0160153MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y0160153MDR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.015UF 16V X7R 2220
Φύλλα δεδομένων: 2220Y0160153MDR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2220Y0160153MDR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.015UF 16V X7R 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 38057 pcs Φύλλο δεδομένων 2220Y0160153MDR.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Soft Termination, High Temperature
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.015µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
χωρητικότητα 0.015µF εφαρμογές High Reliability, Boardflex Sensitive