2220Y0100223KCR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y0100223KCR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.022UF 10V C0G/NP0 2220
Φύλλα δεδομένων: 1.2220Y0100223KCR.pdf2.2220Y0100223KCR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2220Y0100223KCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.022UF 10V C0G/NP0 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 42333 pcs Φύλλο δεδομένων 1.2220Y0100223KCR.pdf2.2220Y0100223KCR.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.165" (4.20mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.022µF ±10% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
χωρητικότητα 0.022µF εφαρμογές Boardflex Sensitive