2220J5000103GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J5000103GFR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 500V C0G 2220
Φύλλα δεδομένων: 2220J5000103GFR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2220J5000103GFR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 10000PF 500V C0G 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21583 pcs Φύλλο δεδομένων 2220J5000103GFR.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±2%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Temperature
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
χωρητικότητα 10000pF εφαρμογές High Reliability