2220J3K00222JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J3K00222JXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2200PF 3KV X7R 2220
Φύλλα δεδομένων: 1.2220J3K00222JXR.pdf2.2220J3K00222JXR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2220J3K00222JXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 2200PF 3KV X7R 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62632 pcs Φύλλο δεδομένων 1.2220J3K00222JXR.pdf2.2220J3K00222JXR.pdf
Τάση - Ονομαστική 3000V (3kV) Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2200pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
χωρητικότητα 2200pF εφαρμογές General Purpose