2220J3K00151KCR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J3K00151KCR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 150PF 3KV C0G/NP0 2220
Φύλλα δεδομένων: 1.2220J3K00151KCR.pdf2.2220J3K00151KCR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2220J3K00151KCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 150PF 3KV C0G/NP0 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70826 pcs Φύλλο δεδομένων 1.2220J3K00151KCR.pdf2.2220J3K00151KCR.pdf
Τάση - Ονομαστική 3000V (3kV) Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 150pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
χωρητικότητα 150pF εφαρμογές General Purpose