2220J2K50121FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J2K50121FCR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 120PF 2.5KV C0G/NP0 2220
Φύλλα δεδομένων: 1.2220J2K50121FCR.pdf2.2220J2K50121FCR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2220J2K50121FCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 120PF 2.5KV C0G/NP0 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20972 pcs Φύλλο δεδομένων 1.2220J2K50121FCR.pdf2.2220J2K50121FCR.pdf
Τάση - Ονομαστική 2500V (2.5kV) Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 120pF ±1% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
χωρητικότητα 120pF εφαρμογές General Purpose