2220J1K20102GCR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J1K20102GCR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1000PF 1.2KV C0G 2220
Φύλλα δεδομένων: 1.2220J1K20102GCR.pdf2.2220J1K20102GCR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2220J1K20102GCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 1000PF 1.2KV C0G 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31612 pcs Φύλλο δεδομένων 1.2220J1K20102GCR.pdf2.2220J1K20102GCR.pdf
Τάση - Ονομαστική 1200V (1.2kV) Ανοχή ±2%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1000pF ±2% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
χωρητικότητα 1000pF εφαρμογές General Purpose