2220J1000333KFR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J1000333KFR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.033UF 100V C0G 2220
Φύλλα δεδομένων: 2220J1000333KFR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2220J1000333KFR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.033UF 100V C0G 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28063 pcs Φύλλο δεδομένων 2220J1000333KFR.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.033µF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
χωρητικότητα 0.033µF εφαρμογές High Reliability