2220J0630470JCR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J0630470JCR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 47PF 63V C0G/NP0 2220
Φύλλα δεδομένων: 1.2220J0630470JCR.pdf2.2220J0630470JCR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2220J0630470JCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 47PF 63V C0G/NP0 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 52507 pcs Φύλλο δεδομένων 1.2220J0630470JCR.pdf2.2220J0630470JCR.pdf
Τάση - Ονομαστική 63V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 47pF ±5% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
χωρητικότητα 47pF εφαρμογές General Purpose