2220J0630394JDT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J0630394JDT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.39UF 63V X7R 2220
Φύλλα δεδομένων: 2220J0630394JDT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2220J0630394JDT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.39UF 63V X7R 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28666 pcs Φύλλο δεδομένων 2220J0630394JDT.pdf
Τάση - Ονομαστική 63V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Temperature
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.39µF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
χωρητικότητα 0.39µF εφαρμογές High Reliability