2211JA258P20DCRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211JA258P20DCRSPU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 8.2PF 250V C0G/NP0 2211
Φύλλα δεδομένων: 2211JA258P20DCRSPU.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2211JA258P20DCRSPU Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 8.2PF 250V C0G/NP0 2211 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82433 pcs Φύλλο δεδομένων 2211JA258P20DCRSPU.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±0.5pF
Πάχος (Max) 0.100" (2.54mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2211 (5728 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 8.2pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric)
χωρητικότητα 8.2pF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
2211YA250100FCRSPU
2211YA250100FCRSPU
Κατασκευαστές: Knowles Syfer
Περιγραφή: CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 2211
Σε απόθεμα: 25663 pcs
Κατεβάστε: 2211YA250100FCRSPU.pdf
RFQ
2211JA258P20DCTSPU
2211JA258P20DCTSPU
Κατεβάστε: 2211JA258P20DCTSPU.pdf
RFQ
2211JA258P20DCRSP
2211JA258P20DCRSP