2211JA250821JXRSP
Knowles SyferKnowles Syfer
2211JA250821JXRSP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 820PF 250V X7R 2211
Φύλλα δεδομένων: 2211JA250821JXRSP.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2211JA250821JXRSP Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 820PF 250V X7R 2211 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64618 pcs Φύλλο δεδομένων 2211JA250821JXRSP.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.100" (2.54mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα X1, Y2 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2211 (5728 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 820pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric)
χωρητικότητα 820pF εφαρμογές Safety
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
2211JA250820KCTSPU
2211JA250820KCTSPU
Κατασκευαστές: Knowles Syfer
Περιγραφή: CAP CER 82PF 250V C0G/NP0 2211
Σε απόθεμα: 67210 pcs
Κατεβάστε: 2211JA250820KCTSPU.pdf
RFQ
2211JA250821KXRSPU
2211JA250821KXRSPU
Κατεβάστε: 2211JA250821KXRSPU.pdf
RFQ
2211JA250821JXRSPU
2211JA250821JXRSPU