2211JA250271JXRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211JA250271JXRSPU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 270PF 250V X7R 2211
Φύλλα δεδομένων: 2211JA250271JXRSPU.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2211JA250271JXRSPU Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 270PF 250V X7R 2211 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88489 pcs Φύλλο δεδομένων 2211JA250271JXRSPU.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.100" (2.54mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2211 (5728 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Voltage
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 270pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric)
χωρητικότητα 270pF εφαρμογές General Purpose