1825Y6K00821JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y6K00821JXT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 820PF 6KV X7R 1825
Φύλλα δεδομένων: 1.1825Y6K00821JXT.pdf2.1825Y6K00821JXT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1825Y6K00821JXT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 820PF 6KV X7R 1825 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 59978 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1825Y6K00821JXT.pdf2.1825Y6K00821JXT.pdf
Τάση - Ονομαστική 6000V (6kV) Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1825 (4564 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 820pF ±5% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric)
χωρητικότητα 820pF εφαρμογές Boardflex Sensitive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1826
Κατασκευαστές: Greenlee Communications
Περιγραφή: SCREW, VALVE
Σε απόθεμα: 6852 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
1825Y6K00820JCR
1825Y6K00820JCR
Κατασκευαστές: Knowles Syfer
Περιγραφή: CAP CER 82PF 6KV C0G/NP0 1825