1825Y6300122JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y6300122JXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1200PF 630V X7R 1825
Φύλλα δεδομένων: 1.1825Y6300122JXR.pdf2.1825Y6300122JXR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1825Y6300122JXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 1200PF 630V X7R 1825 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44406 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1825Y6300122JXR.pdf2.1825Y6300122JXR.pdf
Τάση - Ονομαστική 630V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1825 (4564 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1200pF ±5% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric)
χωρητικότητα 1200pF εφαρμογές Boardflex Sensitive