1825Y0160332JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y0160332JCT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 3300PF 16V C0G/NP0 1825
Φύλλα δεδομένων: 1.1825Y0160332JCT.pdf2.1825Y0160332JCT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1825Y0160332JCT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 3300PF 16V C0G/NP0 1825 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 41263 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1825Y0160332JCT.pdf2.1825Y0160332JCT.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1825 (4564 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 3300pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric)
χωρητικότητα 3300pF εφαρμογές Boardflex Sensitive