1825Y0100224JCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y0100224JCR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.22UF 10V C0G/NP0 1825
Φύλλα δεδομένων: 1.1825Y0100224JCR.pdf2.1825Y0100224JCR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1825Y0100224JCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.22UF 10V C0G/NP0 1825 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17336 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1825Y0100224JCR.pdf2.1825Y0100224JCR.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1825 (4564 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.22µF ±5% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric)
χωρητικότητα 0.22µF εφαρμογές Boardflex Sensitive