1825J5000561KCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1825J5000561KCR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 560PF 500V C0G/NP0 1825
Φύλλα δεδομένων: 1.1825J5000561KCR.pdf2.1825J5000561KCR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1825J5000561KCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 560PF 500V C0G/NP0 1825 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67996 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1825J5000561KCR.pdf2.1825J5000561KCR.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1825 (4564 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 560pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric)
χωρητικότητα 560pF εφαρμογές General Purpose