1825J1K20222JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825J1K20222JCT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2200PF 1.2KV C0G 1825
Φύλλα δεδομένων: 1.1825J1K20222JCT.pdf2.1825J1K20222JCT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1825J1K20222JCT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 2200PF 1.2KV C0G 1825 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 56681 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1825J1K20222JCT.pdf2.1825J1K20222JCT.pdf
Τάση - Ονομαστική 1200V (1.2kV) Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1825 (4564 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2200pF ±5% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric)
χωρητικότητα 2200pF εφαρμογές General Purpose