1812Y6300222JET
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y6300222JET Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2200PF 630V X7R 1812
Φύλλα δεδομένων: 1812Y6300222JET.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1812Y6300222JET Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 2200PF 630V X7R 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66299 pcs Φύλλο δεδομένων 1812Y6300222JET.pdf
Τάση - Ονομαστική 630V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2200pF ±5% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
χωρητικότητα 2200pF εφαρμογές Automotive, Boardflex Sensitive