1812Y4K00271JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y4K00271JXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 270PF 4KV X7R 1812
Φύλλα δεδομένων: 1.1812Y4K00271JXR.pdf2.1812Y4K00271JXR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1812Y4K00271JXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 270PF 4KV X7R 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 78799 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1812Y4K00271JXR.pdf2.1812Y4K00271JXR.pdf
Τάση - Ονομαστική 4000V (4kV) Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 270pF ±5% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
χωρητικότητα 270pF εφαρμογές Boardflex Sensitive