1812Y2000121GFT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 120PF 200V C0G/NP0 1812
Φύλλα δεδομένων: 1812Y2000121GFT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1812Y2000121GFT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 120PF 200V C0G/NP0 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 51224 pcs Φύλλο δεδομένων 1812Y2000121GFT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή 120pF Πάχος (Max) C0G, NP0
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Σειρά FlexiCap™ Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Boardflex Sensitive Ακροαματικότητα -
Πόλωση 1812 (4532 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 1812Y2000121GFT
μόλυβδος Style 0.098" (2.50mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Soft Termination Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 120pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±2%