1812Y2000102GCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y2000102GCR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 1812
Φύλλα δεδομένων: 1.1812Y2000102GCR.pdf2.1812Y2000102GCR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1812Y2000102GCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67494 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1812Y2000102GCR.pdf2.1812Y2000102GCR.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±2%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Soft Termination
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1000pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
χωρητικότητα 1000pF εφαρμογές Boardflex Sensitive