1812Y1K20391KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y1K20391KXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 390PF 1.2KV X7R 1812
Φύλλα δεδομένων: 1.1812Y1K20391KXR.pdf2.1812Y1K20391KXR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1812Y1K20391KXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 390PF 1.2KV X7R 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 75203 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1812Y1K20391KXR.pdf2.1812Y1K20391KXR.pdf
Τάση - Ονομαστική 1200V (1.2kV) Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 390pF ±10% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
χωρητικότητα 390pF εφαρμογές Boardflex Sensitive