1812Y1000334MXRE03
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y1000334MXRE03 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.33UF 100V X7R 1812
Φύλλα δεδομένων: 1812Y1000334MXRE03.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1812Y1000334MXRE03 Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.33UF 100V X7R 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61516 pcs Φύλλο δεδομένων 1812Y1000334MXRE03.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.030" (0.75mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL (X2Y), Soft Termination
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.33µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
χωρητικότητα 0.33µF εφαρμογές Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1812Y1000334MDT
1812Y1000334MDT
Κατασκευαστές: Knowles Syfer
Σε απόθεμα: 48541 pcs
Κατεβάστε: 1812Y1000334MDT.pdf
RFQ
1812Y1000334MXT
1812Y1000334MXT
Κατεβάστε: 1812Y1000334MXT.pdf
RFQ
1812Y1000334MXR
1812Y1000334MXR