1812Y1000333FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y1000333FCR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.033UF 100V C0G 1812
Φύλλα δεδομένων: 1.1812Y1000333FCR.pdf2.1812Y1000333FCR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1812Y1000333FCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.033UF 100V C0G 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13237 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1812Y1000333FCR.pdf2.1812Y1000333FCR.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.033µF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
χωρητικότητα 0.033µF εφαρμογές Boardflex Sensitive