1812Y1000272MCRE03
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y1000272MCRE03 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2700PF 100V C0G/NP0 1812
Φύλλα δεδομένων: 1812Y1000272MCRE03.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1812Y1000272MCRE03 Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 2700PF 100V C0G/NP0 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 51414 pcs Φύλλο δεδομένων 1812Y1000272MCRE03.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.030" (0.75mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL (X2Y), Soft Termination
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2700pF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric)
χωρητικότητα 2700pF εφαρμογές Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive