1812Y0500125JDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y0500125JDR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1.2UF 50V X7R 1812
Φύλλα δεδομένων: 1812Y0500125JDR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1812Y0500125JDR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 1.2UF 50V X7R 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39925 pcs Φύλλο δεδομένων 1812Y0500125JDR.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Soft Termination
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.2µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
χωρητικότητα 1.2µF εφαρμογές Boardflex Sensitive