1812Y0250152KCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y0250152KCR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1500PF 25V C0G/NP0 1812
Φύλλα δεδομένων: 1.1812Y0250152KCR.pdf2.1812Y0250152KCR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1812Y0250152KCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 1500PF 25V C0G/NP0 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81993 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1812Y0250152KCR.pdf2.1812Y0250152KCR.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1500pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
χωρητικότητα 1500pF εφαρμογές Boardflex Sensitive