1812JA250221MXTSY2
Knowles SyferKnowles Syfer
1812JA250221MXTSY2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 220PF 250V X7R 1812
Φύλλα δεδομένων: 1812JA250221MXTSY2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1812JA250221MXTSY2 Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 220PF 250V X7R 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 60072 pcs Φύλλο δεδομένων 1812JA250221MXTSY2.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 220pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
χωρητικότητα 220pF εφαρμογές General Purpose