1812J4K00150FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J4K00150FCR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 15PF 4KV C0G/NP0 1812
Φύλλα δεδομένων: 1.1812J4K00150FCR.pdf2.1812J4K00150FCR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1812J4K00150FCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 15PF 4KV C0G/NP0 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 54632 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1812J4K00150FCR.pdf2.1812J4K00150FCR.pdf
Τάση - Ονομαστική 4000V (4kV) Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 15pF ±1% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric)
χωρητικότητα 15pF εφαρμογές General Purpose