1812J3K00151GCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J3K00151GCR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 150PF 3KV C0G/NP0 1812
Φύλλα δεδομένων: 1.1812J3K00151GCR.pdf2.1812J3K00151GCR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1812J3K00151GCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 150PF 3KV C0G/NP0 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 89812 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1812J3K00151GCR.pdf2.1812J3K00151GCR.pdf
Τάση - Ονομαστική 3000V (3kV) Ανοχή ±2%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 150pF ±2% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric)
χωρητικότητα 150pF εφαρμογές General Purpose