1812J2500822KDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J2500822KDT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 8200PF 250V X7R 1812
Φύλλα δεδομένων: 1812J2500822KDT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1812J2500822KDT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 8200PF 250V X7R 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88246 pcs Φύλλο δεδομένων 1812J2500822KDT.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.098" (2.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 8200pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
χωρητικότητα 8200pF εφαρμογές High Reliability