1808YA250471KCRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250471KCRSPU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 470PF 250V C0G/NP0 1808
Φύλλα δεδομένων: 1808YA250471KCRSPU.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1808YA250471KCRSPU Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 470PF 250V C0G/NP0 1808 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83990 pcs Φύλλο δεδομένων 1808YA250471KCRSPU.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1808 (4520 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 470pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
χωρητικότητα 470pF εφαρμογές Boardflex Sensitive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1808YA250471KCTSP
1808YA250471KCTSP
Κατασκευαστές: Knowles Syfer
Σε απόθεμα: 78665 pcs
Κατεβάστε: 1808YA250471KCTSP.pdf
RFQ
1808YA250471KCTSPU
1808YA250471KCTSPU
Κατεβάστε: 1808YA250471KCTSPU.pdf
RFQ
1808YA250471KCRSP
1808YA250471KCRSP