1808YA250101JCRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250101JCRSPU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 100PF 250V C0G/NP0 1808
Φύλλα δεδομένων: 1808YA250101JCRSPU.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1808YA250101JCRSPU Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 100PF 250V C0G/NP0 1808 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 99462 pcs Φύλλο δεδομένων 1808YA250101JCRSPU.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1808 (4520 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Soft Termination, High Voltage
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 100pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
χωρητικότητα 100pF εφαρμογές Boardflex Sensitive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1808YA250101JCTPY2
1808YA250101JCTPY2
Κατασκευαστές: Knowles Syfer
Σε απόθεμα: 60208 pcs
Κατεβάστε: 1808YA250101JCTPY2.pdf
RFQ
1808YA250101KCRPY2
1808YA250101KCRPY2
Κατεβάστε: 1808YA250101KCRPY2.pdf
RFQ
1808YA250101JCRSP
1808YA250101JCRSP