1808Y6304P70DCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y6304P70DCR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4.7PF 630V C0G/NP0 1808
Φύλλα δεδομένων: 1.1808Y6304P70DCR.pdf2.1808Y6304P70DCR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1808Y6304P70DCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 4.7PF 630V C0G/NP0 1808 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 112051 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1808Y6304P70DCR.pdf2.1808Y6304P70DCR.pdf
Τάση - Ονομαστική 630V Ανοχή ±0.5pF
Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1808 (4520 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 4.7pF ±0.5pF 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
χωρητικότητα 4.7pF εφαρμογές Boardflex Sensitive