1808Y6300680JCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y6300680JCR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 68PF 630V C0G/NP0 1808
Φύλλα δεδομένων: 1.1808Y6300680JCR.pdf2.1808Y6300680JCR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1808Y6300680JCR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 68PF 630V C0G/NP0 1808 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 147743 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1808Y6300680JCR.pdf2.1808Y6300680JCR.pdf
Τάση - Ονομαστική 630V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1808 (4520 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 68pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
χωρητικότητα 68pF εφαρμογές Boardflex Sensitive