1808Y5005P60BCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y5005P60BCT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 5.6PF 500V C0G/NP0 1808
Φύλλα δεδομένων: 1.1808Y5005P60BCT.pdf2.1808Y5005P60BCT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1808Y5005P60BCT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 5.6PF 500V C0G/NP0 1808 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67392 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1808Y5005P60BCT.pdf2.1808Y5005P60BCT.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±0.1pF
Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1808 (4520 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Soft Termination
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 5.6pF ±0.1pF 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
χωρητικότητα 5.6pF εφαρμογές Boardflex Sensitive