1808Y5000101JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y5000101JXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 100PF 500V X7R 1808
Φύλλα δεδομένων: 1.1808Y5000101JXR.pdf2.1808Y5000101JXR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1808Y5000101JXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 100PF 500V X7R 1808 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 147789 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1808Y5000101JXR.pdf2.1808Y5000101JXR.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.079" (2.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1808 (4520 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 100pF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
χωρητικότητα 100pF εφαρμογές Boardflex Sensitive